Linderud IL
Velkommen til Linderud Idrettslag
 

Linderud idrettslag for alle alders grupper i området.

Linderud Idrettslag
 

Informasjon

Grasrotandel
 

Gi Linderud IL din grasrotandel når du tipper !

Foreldrevettregler
 

Det handler om respekt, ikke sant ?

Search articles
Search terms: 
Login
User ID: 
Password: 

Styret i Linderud Idrettslag


 

Styreleder
Jørund H. Strømseng
Mobil: 913 96 134
E-post: styret@linderudil.no

 Gruppeleder Fotball
Knut Bore
Mobil: 916 54 481
Email: fotball@linderudil.no

 Økonomiansvarlig
 
Marianne Viken
Mobil: 922 48 274
Email: okonomi@linderudil.no

Gruppeleder Håndball
Pia Kristensen Moe
Mobil: 468 21 892
Email: handball@linderudil.no

Gruppeleder Friidrett og mosjon
Arvid Hodt
Mobil: 906 11 656
Email:  mosjon@linderudil.no og friidrett@linderudil.no

Gruppeleder Cheerleading
 Camilla G. Nygaard
Mobil: 932 24 463
Email: cheerleading@linderudil.no

Styremedlem
Tor H. Berge
Mobil: 480 33 199
E-post: thboslo@hotmail.com

Styremedlem
Arve Jaklin
Mobil: 934 22 743
Mail: arve@jaklin.no

 Styremedlem
 Nina Jøransson
Mobil: 911 43 244
Email:   

Web ansvarlig
Jørund H. Strømseng
Mobil: 913 96 134
Mail: web@linderudil.no

 

 

 

 


Åpen Linderudhall på Lørdager
Linderud IL har åpen hall på lørdager fra kl 12:00-18:00 for alle mellom 7- 14.
Hallen er åpen lørdager
på disse datoer:  

<oppdatering pågår>


Trener ?

Linderud Håndball søker trenere!

Se Håndballsiden for mer info !

 

Grasrotandel !

Bli medlem av Linderud IL

      
  1. Registrer deg som bruker i min idrett hos Norges 
    Idrettsforbund HER
  2. Søk opp Linderud IL og send søknad om
    medlemsskap.
  3. Du får en epost fra Linderud IL med en
    bekreftelse av medlemskapet etter et par dager.
Klikk her for ytterligere info!
Kontakt info:

Linderud Idrettslag
Postboks 55, Linderud
0517 Oslo
E-post:
post@linderudil.no 
Hjemmeside:
www.linderudil.no 
Konto nr: 7878.06.05757 
Organisasjonsnummer: 871 286 272

url and counting visits